Movies
Ratings
1589
OrlandoRated ★ 2.5
Rental FamilyRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5