Movies
Ratings
754
I Can SpeakRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0