Movies
Ratings
126
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0