Movies
Ratings
131
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0