Movies
Ratings
1232- HumintRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Breakdown: 1975Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5