Titles you rated
American History XRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Mad DetectiveRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The StingRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Bread and RosesRated ★ 3.0
TrafficRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0