Movies
Ratings
1153
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0- HumintRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
SpiderRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- AmbubaggingRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.5