Movies
Ratings
528
The HousemaidRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0- I Want To Be A Movie DirectorRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
CloudRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.5
EraserheadRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5