Movies
Ratings
27
Angels & DemonsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5