Movies
Ratings
348
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0