Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0