Movies
Ratings
153
AwakeRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0