Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5