Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 3.0
Wolf Warrior 2Rated ★ 0.5
The DepartedRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
The CommandRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
DenialRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.5