Movies
Ratings
443
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0