Movies
Ratings
839
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0- Time of CinemaRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0- F(uck)lowerRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 4.0