Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.5
We Live In TimeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5- Project 30 Warm-UpRated ★ 2.5
- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0