Movies
Ratings
589
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Floor PlanRated ★ 1.5- VirusRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 2.0
TroubleRated ★ 3.0