Movies
Ratings
888
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Week ofRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.5
Mercy ChristmasRated ★ 1.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.5