Movies
Ratings
121
Happy TogetherRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5