Movies
Ratings
236
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5