Movies
Ratings
55
Metallica: Through the NeverRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0