Movies
Ratings
120
Late AutumnRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0