Movies
Ratings
181
R-PointRated ★ 2.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 5.0
Need for SpeedRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0