Movies
Ratings
757
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ballad of a SoldierRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
A ProphetRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Syndromes and a CenturyRated ★ 3.5
Early SummerRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0