Movies
Ratings
75
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
I Saw the TV GlowRated ★ 4.0
Thus a Noise SpeaksRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
You Burn MeRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Men & ChickenRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Deed UndoneRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Lucky, ApartmentRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5