Movies
Ratings
111
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5