Movies
Ratings
104
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5- Rectangle, TriangleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- We Grow UpRated ★ 2.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0