Movies
Ratings
823
12 Angry MenRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 0.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
BurrowRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
NineRated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 1.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 2.5