Movies
Ratings
814
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 1.5