Movies
Ratings
477
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
6 YearsRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 1.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0