Movies
Ratings
308
ParasiteRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5