Movies
Ratings
1255- HumintRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
MankRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0