Movies
Ratings
381
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5