Movies
Ratings
53
The Florida ProjectRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 1.5
SurrogatesRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
Loving VincentRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 1.5
ValkyrieRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 2.5
ChefRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5