Movies
Ratings
192
The King's WardenRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Salvador Dalí: In Search of ImmortalityRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
ProofRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0