Series
Ratings
344
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 0.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 1.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
The GreatRated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Next Gen ChefRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 2.0