Movies
Ratings
218
Marriage StoryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0