Movies
Ratings
867
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0