Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0