Movies
Ratings
71
Heart of StoneRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0