Movies
Ratings
1104
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The MoonRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- ArielRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5