Movies
Ratings
337
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
HopelessRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 5.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5