Titles you rated
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Girl, InterruptedRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5