Series
Ratings
49
BargainRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0