Movies
Ratings
993
BakudanRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5