Series
Ratings
21
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Hot SkullRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0