Movies
Ratings
438
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Bird DroneRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 1.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0