Movies
Ratings
532
Guess WhoRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DancerRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
PrideRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
LovingRated ★ 4.5- ChocolatRated ★ 5.0
A Girl Cut in TwoRated ★ 4.0