Movies
Ratings
209
American PsychoRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 5.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
Central ParkRated ★ 5.0
Near DeathRated ★ 5.0
MissileRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Good MorningRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Bad Sleep WellRated ★ 4.0
RanRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
High and LowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0